Her Yerde Sen 3.Bölüm 2. Fragmanı

Her Yerde Sen 3.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü 28 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Her Yerde Sen bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/i3850

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Hırsızı şikayet etmek için karakola giden Selin ve Demir’in nezarete düşmesi daha büyük sorunlara yol açar. Firuze ve Leyla aynı evi paylaşamayan Selin ve Demir’i yakınlaştırmak için yeni bir plan kurar. Şirket en büyük müşterisini kaybetme tehlikesiyle karşılaşınca, Demir durumu tek başına çözmek için harekete geçer. Ancak Selin ve ekip kendi çözüm planını uygulamaya koyunca işler karışır.

1 Yorum Var

  1. banu

    26 Haziran 2019 - 15:05

    Şirketteki şımarık kızların yaptıklarını tasvip etmiyorum. Birini göndermek uğruna girdikleri şaklabanlık itici geliyor bana.. Kendilerini gönderecek patron kim acaba? Yaptıkları diziyi kötü duruma sokuyor. Genç elemanların çalıştığı bir şirket ve değer bilmeyen elemanlar. Yaşlı, deneyimli ve karakterli kişilere de yer verilmeli. Başroldeki DEMİR gibi, aklıselim ve iyi kalpli olmak öne çıkarılmalı. Selin fazla şımarık ve o kızlara ayak uydurması abes.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.